Znajdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące naszej oferty w sekcji FAQ Polecki Trading. Oferujemy pomoc i wsparcie, aby rozwiązać Twoje problemy i odpowiedzieć na pytania związane z naszymi usługami. Skorzystaj z naszego FAQ, aby uzyskać szybką i wygodną odpowiedź na swoje pytania.

Oferujemy następujące rodzaje nasion oleistych w ilościach paletowych, dostępność poszczególnych surowców może się wahać w zależności od okresu i sytuacji na rynku.
Po szczegółowe informacje dotyczące cen oraz dostępności prosimy o kontakt.

1. Gorczyca biała 99.50%
2. Konopie EKO i konwencjonalne (Cannabis sativa).
3. Krokosz barwierski.
4. Lnicznik siewny / Lnianka (Camelina sativa).
5. Ostropest plamisty.
6. Pestki czarnej porzeczki.
7. Pestki dzikiej róży.
8. Pestki maliny.
9. Pestki moreli gorzkiej.
10. Pestki truskawki.
11. Pestki winogrona.
12. Rzepak.
13. Ziarna słonecznika w łusce.
14. Wiesiołek.
15. Siemię Lniane brązowe 99.90%
16. Siemię Lniane złote 99.90%

Nasze produkty rolno-spożywcze wyróżniają się dzięki unikalnemu procesowi selekcji. Współpracujemy tylko z wybranymi i sprawdzonymi rolnikami. Regularnie badamy próbki ziaren od naszych dostawców, zapewniając wysoką jakość. Oferujemy surowce w cenach rynkowych, a nasza wiedza o użyteczności i właściwościach ziaren pozwala na dostarczanie najlepszych produktów naszym klientom.

*Kontakt
Skontaktuj się z nami mailowo i / lub telefonicznie. W celu nawiązania współpracy będziemy prosić Ciebie o przesłanie próbek swoich produktów, aby sprawdzić jakość. Jeśli produkty będą spełniały wytyczne poprosimy Ciebie o podpisanie deklaracji RODO oraz wymagań Dobrej Praktyki Rolniczej.

*Pakowanie
Towar odbieramy zapakowany w big bagi lub worki PP. Jeśli masz problem z dostępem do opakowań prześlemy Ci je, ale musisz nas wcześniej o tym poinformować, gdyż ma to wpływ na cenę.
Opakowania muszą być ułożone na paletach w rozmiarach 80x120 lub 100x120 wysokość takiego zestawu nie może przekraczać 180cm

*Zakup i odbiór
Odbiór towaru jest organizowany przez nas. Dostaniesz od nas informacje kiedy zamówiony przez nas kurier podjedzie odebrać towar. Podczas zakupu towaru prześlemy Tobie list przewozowy oraz etykiety na palety. Będziesz proszony o ich wydrukowanie, aby umówiony przez nas kurier mógł je odebrać.

*Płatność
Płatność o ile wcześniej nie ustalona inaczej następuje w ciągu 14 dni od dnia odbioru towaru na podstawie Faktury VAT lub Faktury VAT RR, jeśli jesteś rolnikiem ryczałtowym w rozumieniu przepisów. Do faktury zostanie załączony certyfikat jakości, który poprosimy Cie o podpisanie. Certyfikat jakości zawiera informacje jakościowe oraz wszystkie obowiązujące prawem normy europejskie i polskie. Podpisanie atestu jest niezbędne w celu dalszej realizacji zamówienia.

*Normy, które obejmuje atest:
*Ogólne prawo żywnościowe, rozporządzenie (WE) 178/2002.
*Rozporządzenie dotyczące higieny żywności (WE) 852/2004.
*Rozporządzenie (WE) nr 1881/2006 ustanawiające maksymalne poziomy niektórych zanieczyszczeń w środkach spożywczych
*Rozporządzenie (WE) nr. 396/2005 w sprawie najwyższych dopuszczalnych poziomów pozostałości pestycydów w produktach pochodzenia roślinnego i zwierzęcego. Z późniejszymi zmianami w rozporządzeniu (WE) nr 832/2018
*Rozporządzenie (WE) nr 1829/2003 w sprawie genetycznie zmodyfikowanej żywności i paszy.

*Odbiór jakościowy i ilościowy
Potwierdzenie jakościowe i ilościowe następuje po odbiorze towaru przez naszych partnerów handlowych w ostatecznym miejscu odbioru.

Procedury zakupu i dostawy obejmują:

  • złożenie zamówienia,
  • potwierdzenie dostępności towaru,
  • ustalenie warunków płatności,
  • harmonogram dostaw,
  • transport oraz odbiór i
  • kontrolę jakości towaru po dostarczeniu,
  • płatność za towar, o ile wcześniej nie została ustalona przedpłata, która jest obligatoryjna w przypadku nowych, nieznanych nam klientów.

Wszystkie kroki dokonywane są mailowo oraz telefonicznie z założeniem, że każdy krok jest ostatecznie potwierdzany mailowo.

Nasza firma gwarantuje wysoką jakość produktów poprzez ścisłą współpracę z wyselekcjonowanymi rolnikami i regularne badania próbek ziaren. Prowadzimy pełną dokumentację procesów, co pozwala na utrzymanie standardów, które sprostają oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

Warunki handlowe są ustalane indywidualnie, zawsze z naciskiem na uczciwość i przejrzystość, aby zapewnić obu stronom satysfakcjonującą i bezpieczną transakcję.
Zwykle jest to 7-14 dni kredytu kupieckiego z uwzględnieniem już istniejącej historii handlowej. Nowych klientów zwykle prosimy o dokonanie przedpłaty. Istnieje również opcja ubezpieczenia transakcji. Dla stałych klientów przy dużych zamówieniach przewidujemy atrakcyjne, indywidualne upusty.

napis FAQ na drewnianej półce